Obsah stránky

KROUŽEK ANGLIČTINY: probíhá hravě, kdy u menších dětí využíváme obrázkové kartičky a pracovní listy formou omalovánky. Dále hrajeme hry, zpíváme písničky, ve kterých se děti učí novým slovíčkům a jednoduchý větám.

 

KROUŽEK SPORTOVNÍ: je určen pro žáky ZŠ, je zaměřený na všeobecný tělesný rozvoj v dnešní digitální době. Primárně se soustředíme na pohybové a míčové hry a snažíme se děti naučit sportovním základům, jako jsou kotouly, běh, skoky, házení, chytání atd. Veškerá aktivita je řešena formou her a je přizpůsoben věku a schopnostem dětí tak, aby je bavil. Je tedy vhodný i pro méně pohybově nadané děti. Při vhodném počasí sportujeme venku.

Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies, prohlížením těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.