Obsah stránky

Zahájení školního roku 2024/2025 - informace

středa, 17. červenec 2024 | ZÁKLADNÍ ŠKOLA

Zahájení školního roku 2024/2025 proběhne za účasti dětí a rodičů v pondělí 2. září 2024 od 7.45 h ve třídě ZŠ.

Každý prvňáček i druhák dostane finanční dar od starosty obce -tzv. "pastelkovné" na pomůcky.

Po zahájení odcházejí děti s rodiči domů.

Od následujícího dne  začíná vyučování v 7.45 h a končí v 11.25 h.  Děti mohou již na obědy i do školní družiny (do 16.15 h).

Potřeby do 1. ročníku

• pouzdro (tužky č. 1 a 2, pastelky, guma, ořezávátko, nůžky, malé průhledné pravítko)
  • aktovka
  • nelinkovaný blok A4
  • přezůvky
  • do VV: hadřík, pracovní oděv, lepidlo - tyčinku
  • do TV: cvičky se světlou podrážkou - do sokolovny, botasky – ven, tepláková souprava, tričko, trenýrky (bermudy nebo elasťáky), švihadlo

Potřeby do 2. ročníku

• pouzdro + vybavení (pero, tužky č. 2, guma, ořezávátko, pastelky, nůžky, malé rovné průhledné pravítko)
  • aktovka
  • nelinkovaný blok A4
  • přezůvky
  • do VV: kufřík (ne úplně ten malý) nebo krabici od bot s víkem, hadřík, pracovní oděv, vodové barvy, temperové barvy, voskovky, progressa, barevné papíry, plastelína, štětec plochý č. 12, kulatý č.10, 8, 6 a 4, lepidlo - tyčinku
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.